Palivor Çiftliği Yeni Şube Açılışına Katıldık.

17 Şubat 2020 14:29 İğneada Belediyesi 996

Teşekürler Emre Teşekürler Kerem


     Palivor Çiftliği tasarımı ve mimarisi ile İğneada’mızın en güzide turizm cazibe merkezlerinden biridir. Emre ORAL ve Kerem ORAL kardeşlerin girişimi ile beldemize kazandırılan bu konsept, Türkiye’nin ve Avrupa’nın birçok kurumundan proje ödülleri kazanmıştır. Aynı zamanda organik tarım, hayvancılık ve çiftlik evleri ile Trakya’ya özgü örnek bir eko yaşam projesidir. Birçok insanın hayallerini süsleyen doğayla barışık modern tasarımları ile bölgemizde kaliteli hizmet vermektedir.


     Yıldız dağlarının eteklerinde saklı kalmış beldemizin tanıtımına, turizm ve ekonomisine büyük katkılar sağlayan Palivor çiftliğinin projelerini takip ediyor ve canı gönülden destekliyoruz. Palivor çiftliği İğneada’nın dünyaya açılan bir penceresidir.


     Palivor Çiftliğinin, açılışında bulunmaktan onur duyduğum İstanbul İstinye Parkta faaliyet gösterecek yeni şubelerinin kendilerine hayırlı olmasını temenni ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum.


İğneada Belediye Başkanı
Tahir IŞIK

İğneada Belediyesi

İğneada Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

İğneada Belediyesi

Deniz Mahallesi Cumhuriyet Meydanı
39650 İğneada / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.