PROJELER

YOL YAPIM VE ASVALT ÇALIŞMALARI
Yeni Evler Tretuvar Çalışması 2008 yılı içerisinde Yeni Evler Caddesine 4000 m2 kilit parke taşı ve yağmur oluğu döşenmiştir..
Stadyum ve Demirköy Caddeleri Tretuvar Çalışmaları 2008 yılı içerisinde Yeni Evler Caddesine 4000 m2 kilit parke taşı ve yağmur oluğu döşenmiştir..
Yol Genişletme ve Temizleme Çalışmaları Yürüyüş Bandı ve Yol Genişletme Çalışmaları çerçevesinde, Liman Caddesi üzerinde bulunan çalılar temizlenmiş, yollar iş makineleri ile genişletilmiş ve yolun bozuk olan kısımlarına dolgu yapılmıştır. Böylece Belde merkezinden Limana kadar olan Liman Caddesi boyunca bir yürüyüş bandı oluşturulmuştur.
Liman Caddesi Tel Çit Çalışmaları Yürüyüş Bandı ve Yol Genişletme Çalışmaları çerçevesinde, Liman Caddesi genişletilerek, yol boyunca 1000 m tel çit çekilmiş ayrıca tel çit boyunca büfeler ve duşakabinler konularak vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.
Liman Tepesi Asfalt Çalışmaları Daha önce stabilize durumda bulunan Liman Tepesi’ndeki yollar, hizmet dönemimizde tamamı Belediye bütçesinden karşılanarak asfaltlanmış ve böylelikle burada yaşayan vatandaşlarımızın daha iyi şartlarda yaşamaları sağlanmıştır.
Yeni Evler Asfaltlama Çalışmaları Şehir içi yolların düzenlenmesi amacıyla 2007 yılında yapılan asfaltlama çalışması ile Yeni Evler Caddesi modernize edilmiştir.

   
Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir.
İğneada Belediyesi İğneada / KIRKLARELİ
Tel :0288 692 21 80 - 81
E-Posta: info@igneada.bel.tr
© 2010 ~ 2011
Tüm Hakları Saklıdır. Web Designer Halil İbrahim AYDIN