TOPLANTI YERİ VE YÜRÜYÜŞ GÜZERGAHI İLE PANKART, AFİŞ ASILACAK YERLER

T.C.
DEMİRKÖY KAMAKAMLIĞI
İlçce Yazı İşleri Müdürlüğü

DEMİRKÖY KAYMAKAMLIK MAKAMIINA

     2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun Uygulamasına Dair Yönetmeliğin 3. maddesi gereğince “2016 yılı için İlçe Merkezine ve İğneada Beldesinde TOPLANTI YERİ  VE YÜRÜYÜŞ GÜZERGAHI İLE PANKART, AFİŞ ASILACAK YERLERe” ilgili; 24.12.2015 tarihli Kaymakamlık Makamımızca yazılan yazıya binaen söz konusu mevzuatın ilgili maddelerine göre İlçemiz Belediyesi, İğneada Belediyesi, Siyasi Parti (AKPARTİ,CHP,MHP) İlçe Teşkilatları ve Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanlığının görüşleri  sorulmuş İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığının tarafından ekli krokide talep edilen yerler belirlenmiştir.
Söz konusu mevzuatın ilgili maddesinde toplantı yeri ve güzergahın “(…) mahallin en büyük mülki amiri tarafından belirlenir(…)” denilmekte olup Kaymakamlık Makamımıza yapılan inceleme neticesinde;
İLÇE MERKEZİ
Toplantı ve Miting Alanı : Cumhuriyet Meydanı
Yürüyüş Güzergahı : Fatih Ortaokulundan (Kırklareli Caddesi ve Zübeyde Hanım Caddesinin kesiştiği noktadan) başlayarak Kırklareli Caddesi üzerinden Cumhuriyet Meydanı ve İğneada Caddesini takiben Orman İşletme Müdürlüğüne (İğneada Caddesi ve Mimar Sinan Caddesinin kesiştiği noktaya) kadar.
Afiş, İlan ve Pankart Yerleri : Cumhuriyet Meydanı
   İğneada Beldesi 1. Güzergah
Toplantı ve Miting Alanı : Cumhhuriyet Meydanı
      Yürüyüş Güzergahı : Cumhuriyet Meydanından başlayıp, Demirköy Caddesini takiben Demirköy Caddesi ile Yeni Evler Caddesinin kesiştiği noktaya kadar.
Afiş, İlan ve Pankart Yerleri : Demirköy Caddesi (Yeni evler Caddesi ile birleşme noktasına kadar)
İĞNEADA BELDESİ 2. GÜZERGAH
Toplantı ve Miting Alanı : İğneada Basketbol sahası
Yürüyüş Güzergahı : Liman Caddesinin, Sahil Yolu ile Kesiştiği noktadan İğneada Basketbol Sahasına kadar.
Afiş, İlan ve Pankart Yerleri : Liman Caddesinin, Sahil Yürüyüş Yolu ile kesiştiği nokta ve Sahil Yürüyüş Yolunun kumsal alanına çıkan noktasına kadar.
Yukarıda ve ekli krokilerde gösterilen yerlerin “2016 yılı için İlçe Merkezinde ve İğneada Beldesinde Toplantı Yeri ve Yürüyüş Güzergahı ile Pankart, Afiş Asılacak Yerler” olarak belirlenmesi hususunda;
Emir ve müsaadelerinizi arz ederim.   
Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir.
İğneada Belediyesi İğneada / KIRKLARELİ
Tel :0288 692 21 80 - 81
E-Posta: info@igneada.bel.tr
© 2010 ~ 2011
Tüm Hakları Saklıdır. Web Designer Halil İbrahim AYDIN