BELEDİYEMİZ KÜLTÜR HİZMETLERİNE DEVAM EDİYOR
İlk olarak geçen yıl Beldemize gelerek "Yılanların Öcü" adlı tiyatro oyununu sergileyen Ankara Orta Oyuncuları Tiyatrosu, bu yıl da "Yedi Kocalı Hürmüz" adlı tiyatro oyunu ile İğneadalıların karşısındaydı.

5 Ağustos Pazar akşamı saat 22:00'de Belediyemize ait basketbol sahasında başlayan oyun saat 23:30'da sona erdi. İzleyicilerin keyifli dakikalar geçirdiği oyun sonunda bir konuşma yapan Tiyatro Grubu Sorumlusu ve Başrol Oyuncusu Ünal ÇEKEN; "Yaklaşık kırk gündür yollarda turnedeyiz. Ülkemizin çeşitli yörelerinde bu oyunu sergiledik. Bu güne kadar gösteri yaptığımız yerlerdeki seyircileri göz önüne alırsak İğneada'daki seyircileri ilk üçe koymamız gerekir. Çok güzel tepkiler aldık, seyirci nerede ve nasıl davranacağını çok iyi biliyor. Tiyatro yapmak zor iş, tiyatroya seyirci bulmak daha da zor.. Bu sanata verdiği katkılardan ötürü ve bizi burada çok iyi şekilde ağırlayan Belediye Başkanımız Tahir IŞIK'a çok teşekkür ederiz" dedi.

Ardından sahneye çağrılan Belediye Başkanımız Tahir IŞIK'ın tüm İğneadalılar adına gelen ekibe teşekkür etmeleri ile program sona erdi.
   
Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir.
İğneada Belediyesi İğneada / KIRKLARELİ
Tel :0288 692 21 80 - 81
E-Posta: info@igneada.bel.tr
© 2010 ~ 2011
Tüm Hakları Saklıdır. Web Designer Halil İbrahim AYDIN