TURİZİMCİLER İĞNEADA'NIN TURİZİMİ İÇİN İĞNEADA'DA
TÜRSAB Boğaziçi Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanlığı'nda 3-4 Mart 2012 tarihlerinde İğneada Resort Hotel & Spa ev sahipliğinde 100 acente ve 150 katılımcı ile gerçekleşen Kırklareli, İğneada inceleme gezisi yoğun ilgi gördü.

Programın birinci günü Kırklareli iline bağlı İğneada beldesinde bulunan İğneada Resort Hotel & Spa tesisinde gerçekleştirilen Basın toplantısına, Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan, İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Fikret Macit, Kırklareli İğneada Belediye Başkanı Tahir Işık, Tesis ortaklarından Emre Sağışman, Trakya Kalkınma Ajansı Yetkilileri Necmi Gündüz ve Mehmet Karaman, TÜRSAB Boğaziçi BYK Başkanı Nejat Karagöz ve İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi'nden Yard. Doç Dr. Serdal Uğurlu konuşmacı olarak iştirak ettiler.

Programa ayrıca sektör yetkilileri tarafından da katılım sağlandı.

Söz konusu toplantıda bölge turizminin geliştirilmesi ve pazarlanması adına yerel yönetim ile seyahat acenteleri arasında fikir alışverişi gerçekleştirildi.

Programın ikinci günü Beğendik (Ayestafenos) ve Limanköy gezildi, ardından programın son bölümü olan Fransız Feneri ve Demirköy Dökümhanesi ziyaret edildi.

Bölgede yapılan toplantı ve gezi sonucunda TÜRSAB ile yerel yönetim arasında turizm adına seferberlik başlatıldı.
   
Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir.
İğneada Belediyesi İğneada / KIRKLARELİ
Tel :0288 692 21 80 - 81
E-Posta: info@igneada.bel.tr
© 2010 ~ 2011
Tüm Hakları Saklıdır. Web Designer Halil İbrahim AYDIN